Sprawy cywilne

Rodzina to źródło radości, dumy, szczęścia. Nie zawsze jednak cele zostają osiągnięte. Jakże często dotykają nas problemy, kłopoty, tragedie, których nie udało się uniknąć.

Jakże często źródłem tych konfliktów jest zdrada małżeńska. Rozwiej trapiące Cię wątpliwości, upewnij się, że dobrze wybrałeś partnera.

Zdrada małżeńska

Badania wykazują, że 25% Polaków dopuszcza się zdrady.

Podejrzewasz, że Twój współmażonek Cię zdradza? Odpowiedz sobie na kilka podstawowych pytań dotyczących jego zachowania:

  1. Czy Twój współmałżonek zaczął ostatnio bardziej dbać o swój wygląd?
  2. Czy częściej wychodzi z domu?
  3. Bardziej pilnuje swojego telefonu, często nie odbiera, wychodzi aby odebrać?
  4. Czy w sypialni nastąpiła zmiana relacji?

Jeśli na większość tych pytań padła odpowiedź twierdząca - masz powody do obaw!

Zajmujemy się zbieraniem i utrwalaniem dowodów rozkładu pożycia małżeńskiego przed rozwodem, jak również w czasie jego trwania. Zebrane w trakcie realizacji sprawy informacje, przedstawiane są potem przed sądem powszechnym, gdzie uzyskują status dowodu w sprawie.

Problemy z dziećmi

Niepokoi Cię zachowanie dziecka, podejrzewasz, że boryka się z problemami, które mogą doprowadzić do katastrofy? Zauważasz, że podbiera Ci pieniądze, dziwnie się zachowuje, jest niestabilny emocjonalnie, obraca się w dziwnym, niepokojącym towarzystwie, przeżywa kłopoty sercowe, a może jego dziewczyna/chłopak naciąga go na nadmierne wydatki finansowe? Zwróć się do nas.

Samobójstwo wśród młodzieży w wieku 15-24 lata, jest na 3 miejscu jako przyczyna śmierci. U dzieci w wieku 9-13 lat na zachowania samobójcze wpływają niepowodzenia w szkole i rodzące się problemy emocjonalne.

Dlatego tak ważna jest obserwacja dziecka i szybka interwencja, nawet tak nietypowa jak przeprowadzona przez prywatnego detektywa.

Z poszanowaniem dyskrecji doprowadzimy z Twoim udziałem do unormowania sytuacji. Dowiemy się gdzie przebywa Twoje dziecko, z kim się kontaktuje. Wypracujemy nowy sposób Twojej relacji z dzieckiem. W ramach czynności doradczych dowiesz się od nas czym są narkotyki, jak rozpoznać zażycie narkotyków, jak użyć testu do badań i kiedy.

Postępując zgodnie z ustalonymi zasadami będziesz cieszył się nowym obliczem Twojego dziecka.

Skontaktuj się z Detektywem Zatorskim: 516-064-666