Badania DNA

Jak przeprowadzić badanie dna

Jeżeli masz wątpliwości związane z Twoim pochodzeniem, jeżeli popełniłeś błąd, który zaważył na Twoim życiu, jeśli jesteś pełen wątpliwości co do rodowodu Twoich dzieci zwróć się o pomoc do nas.

Badania DNA są nie tylko gwarancją twojego spokoju, ale mogą zadecydować o Twoim życiu. DNA może być dowodem niewinności zarówno w sprawach karnych jak i cywilnych. Temida bowiem jest ślepa i zdarzają się pomyłki, które wymagają interwencji. Prywatny detektyw wykorzystując swoje uprawnienia może zgromadzić stosowne dowody. Zdarza się bowiem jak pisał w XVI wieku Groicki:

...że chciwość a żądza, co ją w łacińskim języku affectus zowią unosi sędziego, a postępuje nie według sprawiedliwości, ale abo z łaski, abo z nienawiści, z łakomstwa, abo z chciwości pomsty.

Prywatny detektyw we współczesnym świecie nie porusza się po omacku, ale daje gwarancję rzetelności i prawdy, czasem bardzo bolesnej, zawsze jednak prawdy.

Dzięki badaniom DNA wiele spraw z lat 70-tych, kiedy nie stanowiły one dowodu w sądzie ujrzały w latach 90-tych swój finał i zmieniły w wielu wypadkach wyroki, np. Zabójstwo Miss Piękności w USA w roku 1984 - zostało wykryte 30 lat później. Zabójca został osądzony na podstawie śladów DNA.

Skontaktuj się z Detektywem Zatorskim: 516-064-666